مطالبه گران ورزش اردبیل
remove_red_eye 7520
favorite_border 4263
share

بدهکاران ورزش اردبیل، در قامت مطالبه گران ورزش استان لیست می‌دهند!

بدهکاران ورزش اردبیل، در قامت مطالبه گران ورزش استان لیست می‌دهند!

مطالبه گرانی که خود بدهکار ورزش اردبیل بوده و هستند، برای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین، تشکیل مجمعی را با عنوان «مجنع مطالبه گران ورزش اردبیل!» را داده اند و در محل تالار سفیر در جنب بهشت فاطمه کاندیداها را دعوت و به کم وکیف پاسخگویی‌های آنها به سوالاتی که خودشان هم ارزشی برایش قائل نیستند، امتیاز می‎دهند.

گفته می‌شود این مطالبه گران مثلا ۱۸۰ نفر هستند که مشخص نیست از باب چه چیزی مطالبه گر شده اند.

عنوان دعوت این مجمع را برای جلسه امروز ببینید:

مجمع مطالبه گران ورزش استان اردبیل برگزار می کند!

با حضور سه کاندیدای محترم از شش کاندیدای منتخب شورای مرکزی و پاسخگویی به سوالات و مطالبات جامعه ورزش استان

زمان: دوشنبه ۲۱ بهمن

ساعت ۱۷ مهندس رضا کریمی

ساعت ۱۷/۴۵  حجه الاسلام سیدکاظم موسوی

ساعت ۱۸/۳۰  مهندس علی نیکزاد

مکان: تالار سفیر – بهشت فاطمه

با حضور جامعه ورزش استان اردبیل

رای گیری و امتیاز دهی اعضای محترم مجمع بعد از آخرین سخنرانی

دیروز نیز اولین “مجمع مطالبه گران ورزش اردبیل!” با حضور دو کاندیدا از سه کاندیدای دعوت شده برگزار شد. سومی هم ظاهرا ارزشی برایشان قائل نبود و به جهت عدم حضور، از لیست مجمع حذف گردید.

یوسف اکبری:

دراین مجمع که در حضور اعضای مجمع متشکل از روٰسای هیات‌های ورزشی استان و اردبیل، قهرمانان، مربیان، ورزشکاران و داوران برتر اردبیل برگزار شد. ابتدا یوسف اکبری طی ۴۰ دقیقه به بیان نقطه نظرات خود پرداخت و خود را متعلق به جامعه ورزش اردبیل دانسته و هدف اصلی خود در حوزه ورزش را بازگرداندن ورزش از دست سیاسیون به دست اهالی ورزش اعلام کرد. اکبری در ادامه به شش سوال به قید قرعه در سه حوزه کشوری، استانی و اختصاصی در حوزه ورزش پاسخ گفت.

یوسف اکبری گفت متاسفانه در متن و حاشیه ورزشی استان هیچ عملکرد مثبتی برای قهرمانی نداشته ایم وی نتایج عدم توسعه ورزشی استاندارد استان اردبیل را ورود افراد با کت و شلوار سیاسی به عرصه مدیریت ورزش دانست. وجود چنین افرادی در این حوزه باعث شده است تا ورزش از هدف اصلی خود دور باشد و یادآور شد که در این مسیر تلاش خواهد کرد تا با استفاده از نیروهای اصلی و صاحبان ورزش پتانسیل‌های قهرمانی در استان اردبیل را احیا کند.

صدیف بدری:

سپس صدیف بدری پشت تریبون قرار گرفت و به مدت ۴۰ دقیقه با بیان دیدگاه‌های خود در حوزه ورزش، از عملکرد خود در طی ۴ سال نمایندگی گزارشی ارائه کرد و به بیان نقطه نظرات خود پرداخت. او بزرگترین خدمت به ورزش را، تقویت زیرساخت‌های صنعتی استان دانست و اظهار کرد: با تقویت صنعت و ایجاد صنایع بزرگ، ورزش هم از منافع آن به بهترین شکل بهره خواهد برد.

به جهت عدم حضور حقیقت پور، این کاندیدا ازلیست مجمع حذف شد.

رضا کریمی، سید کاظم موسوی و علی نیکزاد امروز دوشنبه ۲۱ بهمن به ارائه برنامه های خود درحوزه ورزش خواهند پرداخت.

متن دعوتنامه:

مجمع مطالبه گران ورزش استان اردبیل برگزار می کند/روز دوم

با حضور سه کاندیدای محترم از شش کاندیدای منتخب شورای مرکزی و پاسخگویی به سوالات و مطالبات جامعه ورزش استان

زمان: دوشنبه ۲۱ بهمن

ساعت ۱۷  مهندس رضا کریمی

ساعت ۱۷/۴۵  حجت الاسلام سید کاظم موسوی

ساعت ۱۸/۳۰ مهندس علی نیکزاد

مکان: تالار سفیر – بهشت فاطمه

با حضور جامعه ورزش استان اردبیل

 

رای گیری و امتیاز دهی اعضای محترم مجمع بعد از آخرین سخنرانی

 

اردبیل استان قهرمان پروری هست که نه باشگاه مناسب ورزشی دارد و نه تصمیمی برای چنین اتفاقی بین ورزشی‌های اردبیل دیده می‌شود. استان اردبیل برای ایجاد کمپ‌های ورزشی از نظر موقعیت جغرافیایی بهترین موقعیت را در بین استان‌های کشور برای ایجاد کمپ‌های متنوع ورزشی دارد و افسوس از بی توجهی ها و بی برنامگی های افراد به اصطلاح ورزشی اردبیل.

حالا این ورزشی‌ها چطور می‌توانند ادعای مطالبه گری از کسی را داشته باشند؟ وقتی خودشان هیچ هدفی ندارند و تنها در مسائل سیاسی هرزگاهی دیده می‌شوند و لیست هایی به اسم ورزشکاران محروم اردبیلی ارایه می‌دهند.

این افراد چطور می‌توانند نام خود را مطابه گر ورزش بگذارند. در حالی که نه هدفی دارند و نه برنامه‌ای.

امیدواریم هر چه هست خیر باشد و حداقل نام کاندیداهایی از لیست این افراد خارج شود که واقعا برای ورزش اردبیل هدف و برنامه ای دارند و می خواهند ورزش اردبیل را به جایگاهی در شان جوانان و مردم شریفش برسانند.

ارسال دیدگاه

message
email
person