موج انتخابات
remove_red_eye 10288
favorite_border 4681
share

نیکزاد، موسوی، بدری، کریمی و حقیقت پور/ پنج کاندیدا که سوار بر موج انتخابات اردبیل پیش می‌روند

نیکزاد، موسوی، بدری، کریمی و حقیقت پور/ پنج کاندیدا که سوار بر موج انتخابات اردبیل پیش می‌روند

با شروع رسمی تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین پنج نفر از نامزدهای این حوزه تفاوت ها را رقم زده و سوار بر موج انتخابات اردبیل پیش می‌روند.

به نظر می‌رسد، سه کرسی نمایندگی در بهارستان متعلق به سه نامزد از بین این پنج نامزد باشد.

دکتر علی نیکزاد:

علی نیکزاد را باید نفر اول این کاندیداها دانست

نیکزاد روزهای انتخاباتی بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد و انتخاب وی به عنوان نفر اول حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین دور از انتظار نیست. نام و تصویر دکتر علی نیکزاد در تمامی لیست های انتخاباتی بزرگ و کوچک اردبیل دیده می‌شود و حمایت همه جانیه‌ای که مردم در نقاط مختلف این حوزه انتخابیه از کاندیداتوری ایشان داشته اند وزیر سابق را در میان کاندیداهای اردبیل بی رقیب کرده است.
تیم تبلیغاتی دکتر علی نیکزاد هم این روزها بسیار خوب و فعالانه در هر دو حوزه مجازی و محیطی کارهای تبلیغاتی ایشان را انجام می‌دهند و با این وجود جای شبهه ای برای انتخاب ایشان به عنوان یکی از کاندیداهای منتخب اردبیل نیست.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی:

نام دوم این لیست بی شک سید کاظم موسوی است
این دوره از انتخابات در اردبیل با پیشروی اصولگرایان در جریان هست و موسوی که در لیست اصولگرایان اردبیل و بسیاری از لیست‌های انتخاباتی دیگر اردبیل قرار دارد. از ماه‌ها پیش اقبال عمومی خاص و متفاوتی نسبت به دوره‌های قبل‌تر، برای خود می‌بیند و با توجه به آرای بالایی که در هر دوره انتخاباتی داشته است، بعید است نام ایشان در بین سه کاندیدای نهایی اردبیل نباشد.
جمعیت بالایی که مشتاقانه در تمامی سخنرانی‌ها و نشست‌های ایشان بوده و هست. تبلیغات محیطی متفاوت با دوره‌های قبل، پویش «سلام بر سید» و دست دوستی‌ای که با تمامی نامزدهای رقیب داده است. چهره جدید و متفاوتی را از وی در انتخابات اردبیل ترسیم کرده است.

مهندس صدیف بدری:

صدیف بدری نام سومی است که در لیست اصولگرایان اردبیل قرار گرفت و در لیست بازار اردبیل نفر اول لیست شد. به نظر می‌رسد، مهندس بدری جدی‌ترین فردی است که در چند دوره اخیر انتخابات مجلس، برای دو دوره متوالی اعتماد مردم این حوزه انتخابیه را به دست خواهد آورد.
طبق سنت همیشگی که در اردبیل وجود دارد، مردم اردبیل نمایندگان وقت خود را مورد شماتت و بیزاری قرار می‌دهند و علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی که در سال‌های اخیر برای مردم پیش آمده است، در این دوره چنین نظراتی در مورد مهندس بدری دیده نشد.
بدری تیم تبلیغاتی بسیار خوبی را برای تبلیغات رسمی و محیطی خود سازمان‌دهی کرده است و از این حیث هیچ کاندیدایی در سطح حوزه انتخابیه وی نیست و این موضوع می‌تواند برای این کاندیدای مردمی بسیار خوش یمن باشد.

مهندس رضا کریمی:

رضا کریمی از اقبال بالای خود، تنها کاندیدای اصلاح طلب رای آور در حوزه انتخابیه اردبیل است و علی‌رغم تمامی حرف و حدیث‌هایی که به دلیل اعلام رد صلاحیت اولیه خود داشته است در روزهای اخیر تبدیل به وزنه سنگینی در انتخابات شده و تبلیغات محیطی خوبی نیز دارد.
کریمی اولین زهر چشمش را از کاندیداهای رقیب خود، با قرار گرفتن در لیست نهایی بازار اردبیل گرفت و با آنکه به نظر می‌رسد اصلاح طلبان شانس چندانی در انتخابات کنونی ندارند، اما در نظر گرفتن نام رضا کریمی در این دوره به عنوان یکی از سه کاندیدای منتخب بسیار جدی هست.

دکتر منصور حقیقت پور:

دکتر حقیقت پور، که تا کنون رکورد بیشترین آرا در یک دوره انتخاباتی در اردبیل به خود اختصاص داده است. در این دوره نیز از ابتدا یکی از نام های جدی در بین کاندیداها بوده است.حقیقت پوردر فضای مجازی بی رقیب و بسیار عالی پیش می‌رود و در تبلیغات محیطی چند روز اخیر نیز نشان داده در بافت های مرکز شهر اردبیل و بخصوص شهرستان‌های نیر و سرعین بسیار خوب کار کرده است
دکتر حقیقت‌پور علی‌رغم آنکه در این دوره موفق نشد در هیچ لیست با ارزش انتخاباتی قرار بگیرد.ولی با توجه به هزینه‌های بالای انتخاباتی که داشته است و جلب نظر برخی کاندیداهای ردصلاحیت شده و افراد بانفوذ اردبیلی از جمله مادحین داشته است می‌تواند فردی باشد که انتخابات را به دور دوم بکشاند.

ارسال دیدگاه

message
email
person